Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

20.04.2016

Gdzie znaleźć najlepsze pomysły na trade? Wejdź na exeria.com i uruchamiaj gotowe strategie.

Czym jest świat Exerii?

Exeria to świat robotów pracujących dla inwestorów. To idealne miejsce do szukania nowych rozwiązań, wymiany poglądów i uruchamiania automatycznych strategii zawierających za nas transakcje na rachunku inwestycyjnym. Świat Exerii składa się z narzędzi do prostej i intuicyjnej budowy i testowania robotów (Arena), programu, do ich uruchamiania i kontrolowania (Exeria) oraz serwisu Exeria.com, który tworzy przestrzeń do wymieniania się swoimi robotami i pomysłami.

Od czego zacząć?

Strategie dostępne w serwisie Exeria.com mogą być przygotowywane zarówno przez inwestorów, traderów, jak i przez ekspertów EFIX Dom Maklerski, którzy automatyzują strategie wykorzystywane w ich codziennej pracy. Dzięki temu każdy użytkownik serwisu ma dostęp do mechanizmów, które działają jako automat do realizacji transakcji, czy skaner do przeszukiwania setek instrumentów i wskazywania sygnałów kupna i sprzedaży, na interesujące nas walory.

Jak znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie? Exeria.com posiada filtr pozwalający na wyszukanie strategii przygotowanych dla konkretnych instrumentów, trendów, zmienności, czy horyzontów czasowych. Serwis posiada także ranking, który pokazuje najlepsze pod względem stopy zwrotu strategie (w ujęciu dziennym, tygodniowym i miesięcznym). Co ważne, przedstawione wyniki są wygenerowane na podstawie faktycznie zawartych transakcji na rachunku.

screen1

Uruchom robota

Po wybraniu interesującej nas strategii możemy podejrzeć jej założenia, subskrybować a następnie uruchomić ją na rachunku (live lub demo) za pomocą aplikacji Exeria. Program Exeria pozwoli na doprecyzowanie informacji o jednostce transakcyjnej, instrumencie oraz interwale czasowym, w którym będziemy chcieli uruchomić robota. W tym miejscu określimy ramy czasowe, w jakich strategia my być uruchomiona na rachunku. W Exerii zadecydujemy, czy nasza strategia ma działać w pełni automatycznie, czy półautomatycznie. Działanie algorytmu w formie półautomatycznej sprawi, że Exeria będzie informowała nas o sygnałach, ale do ich wykonania konieczna będzie nasza akceptacja. Takie rozwiązanie uruchomione na wielu instrumentach pozwala na wychwycenie zdecydowanie większej ilości okazji do podjęcia transakcji, bez potrzeby ciągłego obserwowania wykresów.

screen2

Modyfikuj gotowe mechanizmy

Środowisko Exerii stwarza warunki nie tylko do korzystania z gotowych rozwiązań, ale także do ich modyfikacji. Jeśli Twoja koncepcja różni się od tej dostępnej w serwisie exeria.com, wystarczy przesłać strategię do programu Arena, dokonać zmian i zweryfikować ich skuteczność.

screen3

Inwestuj z nami

Rozwój nowoczesnych technologii jest bardzo istotną częścią działalności dla EFIX Dom Maklerski. To przewaga odróżniająca nas od konkurencji. Bliski kontakt z inwestorami, własny zespół analityków i programistów pozwalają nam stworzyć unikatowe warunki do rozwoju programów i usług inwestycyjnych. Dołącz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o budowie i uruchamianiu robotów inwestycyjnych, zgłoś się do nas. Organizujemy szkolenia przykładając szczególną uwagę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Spotkaj się z nami na szkoleniach stacjonarnych lub umów się na indywidualną rozmowę.

Zadzwoń: +48 514 985 088

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.