Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

27.09.2016

Raport popołudniowy – waluty świat

GBP/CHF

gbp_chf_1_godzina

Para GBP/CHF powoli słabnie w ramach lekko pochylonego kanału spadkowego. Obecne trwa walka w okolicy 1,2500. Bliskość wsparcia w postaci linii łączącej dwa ostatnie ważne lokalne dołki sprawia, że potencjał do spadku wydaje się być ograniczony. Wsparciem jest poziom 1,2400, gdzie aktualnie biegnie wspomniana linia. Wybicie z kanału dołem byłoby mocnym sygnałem słabości. Na razie tego nie zakładamy. Wybronienie się nad wsparciem powinno przynieść ruch ku górnemu ograniczenia kanału.

USD/CHF

usd_chf_4_godzin

Para USD/CHF powoli zacieśnia swój zakres wahań. Od góry wykres ceny dolara we frankach szwajcarskich jest ograniczony linią partą o dwa lokalne szczyty, a od dołu wykres ogranicza linia oparta o lokalne dołki, która równocześnie jest równoległa do linii długoterminowej opartej o dołki z roku 2011 i 2015. Można domniemywać, że w ciągu kilku najbliższych tygodni będzie musiało dojść do wybicia i któraś linia zostanie pokonana. Kanał długoterminowy sprzyja wybiciu w górę. Warunkiem szans na wzrost jest pozostanie nad poziomem 0,9500.

Kamil Jaros
EFIX Dom Maklerski S.A.
kamil.jaros@efixdm.pl

https://twitter.com/EFIXDMDoradztwo

————————————–

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu www.efixdm.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. W szczególności zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać po prostu pisząc na adres biuro@efixdm.pl

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.