03.10.2016

Astrologia finansowa 03.10.2016

Astro sygnały. Od lipca uformowanych zostało dziesięć układów planet wskazujących czas potencjalnych zwrotów na indeksach giełdowych. Siedem z tak obliczonych dat dało trafiło precyzyjnie w zmiany kierunku na Wigu20. Jedna data (20/07) zadziałała z trzydniowym poślizgiem. Dwie ze wspomnianych dziesięciu dat (22/08 i 16/09) nie trafiło w żadne przesilenie.

20161002-w20-d-astro-sygnaly-2

To zestawienie jest kontynuacją astro prognoz tworzonych autorską metodą i oficjalnie publikowanych od 2012 roku. Skuteczność trafień w całym badanym okresie przekracza 80%. Tegoroczne wyniki po raz kolejny potwierdzają, ze astro układy są obiektywną i skuteczną metodą wyznaczania dat zwrotów na rynkach finansowych.

Szczególnie ciekawie prezentuje się ostatni,  większy szczyt na Wigu20 z 12/08. W tym dniu doszło do stacjonarności Saturna w połączeniu z innymi astro wydarzeniami. Zwracam szczególną uwagę na Saturna z tego powodu, że już od wielu lat stacjonarności tej planety, a także jej ingresy do faz Zodiaku,  ściśle są skorelowane z wielosesyjnymi przesileniami na Wigu20.

20161002-w20-wk-sa-rx

Aktualnie znajdujemy się w czasie oddziaływania kolejnego astro układu, zapowiadającego zwrot na naszym rynku. Jego maksymalizacja miała miejsce w ostatnią sobotę (1/10). Jeśli ta data zadziała zgodnie z oczekiwaniem, wówczas najprawdopodobniej już w trakcie poniedziałkowej lub wtorkowej sesji (3-4/10) byki powinny powrócić na nasz parkiet.

Kolejne tygodnie na parkietach świata zapowiadają się bardzo burzliwie. Jest tak za sprawą rzadko występujących relacji planet. Dotyczą one w równym stopniu polskiego rynku, jak i głównych indeksów światowych. Tych z Państwa, którzy w tak ważnym czasie chcą być zawczasu poinformowani o szykujących się zmianach trendu, o skali, jaka rzadko gości na światowych rynkach finansowych, proszę o kontakt: szymon.marek@vp.pl.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Exeria

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.