Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

04.11.2016

Oczy całego świata forex skierowane na Londyn

W dniach 14-15 listopada oczy finansowego świata będą skierowane na Londyn, gdzie odbędzie się konferencja Finance Magnates London Summit. Jest to wydarzenie, które w jednym miejscu skupia czołowe postaci ze świata rynków walutowych, brokerów, dostawców płynności i rozwiązań technologicznych dla branży. Impreza odbywająca się w samym centrum londyńskiego City wytycza nowe szlaki i rozwiązania na tym bardzo dynamicznym i szybko rosnącym rynku.

Nadchodzące wydarzenie jest z jednej strony świetną okazją do zaprezentowania swojej oferty i rozwiązań technologicznych, a z drugiej do dyskusji na temat wyzwań, które stoją przed całym rynkiem, a także tym, w którą stronę powinny ewoluować brokerzy, technologia i współpraca z Klientami.

Warto odnotować, że podmioty w świecie finansów pomimo tego, że na co dzień stanowią dla siebie konkurencję, to na tego typu wydarzeniach starają się nawiązywać współpracę i dążyć do realizacji wspólnych projektów.

Miło nam poinformować, że nasz partner technologiczny także będzie tam obecny. W Londynie zaprezentuje się Exeria, najnowsze i bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania do handlu na rynkach finansowych. Exeria ma na swoim koncie znaczne sukcesy. W maju tego roku w prestiżowym konkursie Banzinga Fintech Awards Exeria zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Finding Alpha”. Rozwiązanie o nazwie Exeria składa się z trzech elementów: programu do analizy technicznej o nazwie Arena, serwisu społecznościowego, gdzie użytkownicy mogą publikować swoje strategie i wymieniać się nimi z innymi użytkownikami oraz z modułu transakcyjnego, który działa w zależności od preferencji Klienta w sposób półautomatyczny lub automatyczny.

Zaprezentowane w Nowym Jorku rozwiązania zyskały spore uznanie wśród największych brokerów na świecie. Exeria jest cały czas rozwijana i jej najnowsza wersja zostanie zaprezentowana na konferencji w Londynie.  W całości stworzona w technologii HTML 5 co pozwoli na bycie w pełni mobilnym i maksymalnie dostępnym.

Warto odnotować, że wszystkie potrzebne obliczenia dokonywane przez Exerię odbywają się w chmurze, tym samym nie obciążają komputerów czy urządzeń mobilnych.

Exeria zmienia sposób inwestowania na rynkach. Jest technologiczną rewolucją. Skierowana jest dla każdego inwestora, także dla tych początkujących, którzy rozpoczynają swoją przygodę  z inwestowaniem. Daje wymierną oszczędność  czasu i automatyzuje handel na rachunku transakcyjnym. Co najważniejsze, pozwala wyłączyć emocje w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Jeszcze kilka lat temu, rozwiązania oferowane przez Exerię były niedostępne dla indywidualnego użytkownika. Wiele firm inwestycyjnych nie posiadało tak zaawansowanych narzędzi nawet dla własnego użytku. Rewolucja dzieje się na naszych oczach, rynki finansowe i inwestowanie nigdy nie będzie już takie jak kiedyś. Exeria jest pionierem, daje narzędzia, edukuje i wyznacza nowe horyzonty.

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.