Zapisz się na webinar

14.11.2016

Exeria na London Summit

W dniach 14-15 listopada odbywa się w Londynie konferencja o nazwie Finance Magnates London Summit. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj. Jednym z uczestników tego wydarzenia będzie Exeria (nasz partner technologiczny), który zaprezentuje najnowsze i bardzo zaawansowane oprogramowaniu do handlu na rynkach finansowych.

Do tej pory, handel algorytmiczny zarezerwowany był tylko do dużych podmiotów, klient indywidualny nie miał do niego dostępu. Za sprawą rewolucji technologicznej i rozwiązań stworzonym przez Exerię, każdy ma możliwość wykorzystywania handlu algorytmicznego na rynkach finansowych. Obecnie aż 85% transakcji zawieranych na światowych rynkach dokonywanych jest za pomocą robotów inwestycyjnych.

Inwestor, nie znający języków programowania oraz nie posiadający odpowiedniej merytorycznej wiedzy praktycznie nie był w stanie napisać odpowiedniego algorytmu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła Exeria, która eliminuje wcześniejsze przeszkody. Tworzenie strategii stało się proste jak budowanie z klocków:

  • Exeria dostarcza dane historyczne tysięcy instrumentów,
  • wszystkie obliczenia dokonywane są w “chmurze”, nie obciążają więc urządzeń użytkownika oraz sprawiają, że dostęp do Exerii jest w pełni mobilny, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu,
  • inwestor sam wybiera na jakich instrumentach chce inwestować, określa branże zainteresowań np. biotechnologiczna, horyzont inwestycyjny (krótko bądź długoterminowy),
  • Exeria posiada kilkadziesiąt przygotowanych strategii inwestycyjnych (których liczba stale rośnie), w pełni opisanych, przez co użytkownik wie z czego są zbudowane i dla jakich instrumentów oraz rynków są przeznaczone,
  • za pomocą programu Arena można tworzyć własne strategie inwestycyjne, które można testować na danych historycznych i rzeczywistych,
  • wokół Exerii powstała społeczność, która wymienia doświadczeniami oraz gotowymi strategiami.

Automatyczny handel pozwala wyeliminować emocje użytkownika, które zazwyczaj są złym doradcą. Exeria realizuje zlecenia w oparciu o sygnały otrzymywane z danej strategii inwestycyjnej. Mamy pewność, że żaden sygnał nie zostanie pominięty, jednocześnie oszczędza to nasz czas i wzrok, gdyż niewymagane jest wielogodzinne obserwowanie wykresów.

Oprogramowanie prezentowane na Finance Magnates London Summit ma wszelkie cechy, aby zawojować rynek. Przeznaczone jest dla każdego inwestora, nawet rozpoczynającego przygodę z rynkami finansowymi.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.