Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

14.03.2017

Zaskakująca ocena inwestycji KGHM w Kanadzie – video

Największa polska inwestycja zagraniczna w historii, czyli kupno Quadra FNX Mining przez KGHM jest inaczej oceniana w Kanadzie niż w Polsce. Firmy kanadyjskie oceniają, że w Polsce są atrakcyjniejsze złoża niż te kupione przez KGHM w Kanadzie.

Kanadyjską firmę Quadra FNX Mining KGHM kupił za 10 mld zł. KGHM uzyskał dzięki temu dostęp do złóż miedzi nie tylko w Kanadzie, ale także w Chile. Jednak inne kanadyjskie firmy z tej branży są zainteresowane inwestycjami w Polsce, ponieważ tu właśnie złoża w ich ocenie są atrakcyjniejsze.

W rozmowie z MarketNews24 mówi o tym Bernhard L. Otterstein, prezes Polsko-Kanadyjskiej Izby Handlowej.
Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.