Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

29.05.2017

Zaskakujące, ale służbowo najczęściej podróżujemy płacąc gotówką

Służbowo w Polsce najczęściej podróżują pracownicy firm średnich. Przede wszystkim z branży przemysłowej i handlowej. Najrzadziej robią to zatrudnieni w sektorze usług. Korzystamy przede wszystkim z samochodów służbowych. Podróże koleją to tylko 15 proc. wyjazdów firmowych.

-Zaskakujące jest, że aż 80 proc. wyjazdów płaconych jest gotówką – mówi w rozmowie z MarketNews24 Katarzyna Fatyga, dyrektor generalny Diners Club Polska.
Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.