Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

16.08.2017

Spór o płacę minimalną. Video

Rząd proponuje wzrost płacy minimalnej do 2,1 tys. zł i 13,7 zł jako minimalną stawkę godzinową. Trwa spór czy zarabiający najmniej zyskują, czy tracą, gdy wzrasta płaca minimalna.

O najnowszych badaniach w różnych krajach mówi w rozmowie z MarketNews24 Rafał Trzeciakowski, ekspert FOR: – W Danii, gdzie dość powszechne jest, że nastolatki pracują, gdy osiągają 18 lat ich wynagrodzenie minimalne rośnie o 40 proc. i jednocześnie co trzecia osoba traci pracę.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.