EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

04.10.2017

Czy MACD działa?

Czy MACD działa?

Wskaźnik MACD wykorzystywany jest przez inwestorów giełdowych czy forexowych do generowania sygnałów kupna i sprzedaży. Najlepsze rezultaty można osiągnąć korzystając ze wskaźnika przy inwestycjach długoterminowych.
Jak sprawdzić, czy MACD naprawdę działa? Na jakich instrumentach możemy spodziewać się najlepszych rezultatów? Czy lepiej wybrać interwał godzinowy czy dzienny? Odpowiedzi na powyższe pytania wskaże nam test na danych historycznych.

Od czego zacząć?

Skorzystaj z programu EXERIA, w którym w prosty sposób zbudujesz strategię generującą sygnały na przecięciu linii MACD z linia sygnalną. Wygeneruj linię kapitału (Equity line) na interesującym Cię instrumencie. Dzięki linii kapitału dowiesz się, kiedy na strategia osiągała najlepsze rezultaty. Możesz również w prosty sposób przetestować strategię na różnych interwałach i różnych instrumentach.
Zacznij korzystać z EXERII
EXERIA to program dostępny dla wszystkich. W Polsce pierwszy wprowadził ją dla swoich Klientów EFIX Dom Maklerski S.A.
Zarejestruj się i buduj własne wskaźniki, testuj je na danych i wybierz najlepszą strategię dla siebie.

Zarejestruj się

Zobacz również:

Gdzie znaleźć najlepsze pomysły na trade? Wejdź na exeria.com i uruchamiaj gotowe strategie.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.