10.11.2017

Podwójne ogłoszenie upadłości jest możliwe

Ogłoszenie upadłości firmy, a następnie upadłości konsumenckiej jest możliwe. Już nie trzeba czekać przez rok, bo prawo się zmieniło.

Najpierw trzeba zgłosić wniosek o upadłość, dotyczący prowadzonej działalności gospodarczej. Nie jest jednak istotne czy sąd nam taką upadłość ogłosi, przy składaniu wniosku o upadłość konsumencką.

– Nie trzeba czekać przez rok od zakończenia działalności gospodarczej – mówi w rozmowie z MarketNews24 Grzegorz Baran z kancelarii Baran&Pluta.

Choć ceny rosną, będzie brakowało węgla na zimę

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Exeria

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.