EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

09.01.2018

Jakie wyniki osiągnęli Czytelnicy Ticker w 2017?

Podsumowanie portfela po 2017

Początek roku to świetna okazja na podsumowanie efektów swoich działań. W naszej ostatniej sondzie pytaliśmy Was o wyniki Waszych inwestycji w 2017 roku. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Łącznie informacją podzieliło się z nami 396 Czytelników Ticker.pl

Wynik dobry, ale daleko do nokautu

Cieszy nas wynik głosowania, ponieważ najczęściej zaznaczaną odpowiedzią (122) była ta potwierdzająca zakończenie 2017 z zyskiem. Pierwsze miejsce to udział 31% spośród wszystkich oddanych głosów. Po piętach zwycięzcom depcze 29% grupa inwestorów notujących straty. Mamy nadzieję, że nie były one znaczne i nie pozbawiły nadziei na lepsze rezultaty w 2018. “Na zero” wyszło 11% ankietowanych.

Czas rozpocząć przygodę z inwestowaniem

Naszą uwagę zwraca grono Czytelników, którzy nie mieli okazji dokonywać transakcji w 2017 roku. Łącznie to 30% (117 głosów) odwiedzających naszą stronę. Tę grupę zachęcamy do śledzenia naszych materiałów edukacyjnych i brania udziału w proponowanych przez nas webinarach.

Życzymy, aby nowy rok przyniósł Wam energię do poszerzania wiedzy o inwestowaniu, czy spróbowania własnych sił na rynku inwestycyjnym.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.