Zapisz się na webinar

02.02.2018

Jak wykręcić 3 cyfrowe stopy w niecały rok?

Na przestrzeni ostatnich lat globalna hossa na rynkach akcji (głównie tych rozwiniętych, jak USA) mogła uśpić nieco czujność inwestorów. Szczególnie tych z krótszym stażem, których doświadczenie inwestycyjne opiera się tylko na rosnącym rynku. Trzeba mieć jednak świadomość tego, że taki stan nie może trwać wiecznie.

 

Klucz do sukcesu

Warto mieć więc w zasięgu ręki rozwiązania, które dobrze sobie radzą w każdych warunkach, a więc zarówno na rynku rosnącym, jak i w okresie globalnej dekoniunktury. Jednym z takich rozwiązań jest aktywny trading na instrumentach, na których możliwe jest stosowanie krótkiej sprzedaży. Dobrze byłoby, aby były to także instrumenty płynne, aby było ich wiele i aby reprezentowały różne klasy aktywów (możliwość dywersyfikacji portfela). Wspólnym mianownikiem dla tych oczekiwań jest rynek Forex / CFD.

Jak pokazują statystyki, większość uczestników tego rynku ma kłopot z uzyskaniem rosnącej krzywej kapitału w dłuższym terminie. Przyczyn może być wiele. Od złej strategii (bądź braku jakiejkolwiek), przez złe zarządzanie kapitałem i branie na siebie za dużego ryzyka, po zwyczajny brak czasu, aby usiąść do analizy rynku. Na szczęście na polskim rynku powstała unikalna i bezpieczna (pod pełnym nadzorem KNF) usługa, w ramach której doświadczony zespół pasjonatów rynku dzieli się swoją wiedzą. I robi to skutecznie. A to wszystko w obrębie licencjonowanego Domu Maklerskiego.

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli od pełnej transparentności wyników.

KORZYSTAJ Z DORADZTWA ANALITYKÓW EFIX DM

Na przestrzeni ostatnich 11 miesięcy dostarczyliśmy ponad 300 gotowych sygnałów transakcyjnych. Dokładnie wskazaliśmy palcem instrumenty, na których warto zawrzeć transakcję, po jakiej cenie to zrobić, gdzie zrealizować zysk, a gdzie przyznać się do błędu. Bo błędy są normalnym elementem procesu inwestycyjnego. Tak jak w każdej działalności pojawiają się koszty związane z jej prowadzeniem, tak i w handlu na rynku finansowym będą pojawiać się okresowe straty. Kluczem do długoterminowego sukcesu jest to, aby nie przewyższały one zysków.

Po otrzymaniu SMS’a z parametrami transakcji po stronie Klienta było jedynie określenie, z jakim poziomem ryzyka czuje się komfortowo. Korzystając z rekomendowanych przez nas wariantów, jego portfel powiększył się przez te 11 miesięcy o 25% (przy asekuracyjnym 1% ryzyka kapitału na transakcję), 59% (przy optymalnych 2% ryzyka kapitału na transakcję) i 103% (przy nieco bardziej agresywnych 3% ryzyka kapitału na transakcję). Naturalnie mógł też posłużyć się zdefiniowanym samodzielnie ryzykiem, co jest banalnie proste dzięki dedykowanemu do obsługi sygnałów kalkulatorowi.

Kto stoi za tym sukcesem?

Tomasz Marek –  od 23 lat w branży inwestycyjnej, z czego ponad 15 lat stricte na rynku walutowym. Jako jeden z największych ekspertów od teorii fal Elliotta w Polsce dostarcza nieoceniony wkład w analizę rynku oraz idee transakcyjne, którymi się z Wami dzielimy.

 

Tomasz Gessner – przez ponad 15 lat w roli komentatora, analityka, uczestnika rynku. O wykresach może mówić godzinami. Zwolennik przede wszystkim technicznego podejścia.

 

Olaf Kowalski – pasjonat rynku i tradingu, szef działu FX&CFD Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego, w branży od kilkunastu lat. W swoim podejściu łączy analizę fundamentów z techniką.

 

Wszyscy spotkali się w EFIX Domu Maklerskim, gdzie wspólnymi siłami stworzyli w ramach Departamentu Doradztwa usługę sygnałów.

Dlaczego nasze rozwiązania budują Twój kapitał?

Stojące za nami wieloletnie doświadczenie w branży inwestycyjnej pozwoliło na wypracowanie skutecznego podejścia do rynku. Podejścia, które jest kombinacją analizy technicznej i fundamentalnej. Od strony fundamentalnej mamy na uwadze dane makro, rynkowy sentyment, politykę banków centralnych, czy istotne wydarzenia z rynkowego otoczenia, które mogą rzutować na wyceny poszczególnych aktywów. Konkretne propozycje doprecyzowujemy natomiast wykorzystując analizę techniczną i na jej podstawie szukając miejsc kumulowania się sygnałów z różnych technik (klasyczne formacje, teoria fal Elliotta, układy świecowe, Price Action, a to wszystko na wielu interwałach). Takie podejście daje nam statystyczną przewagę w długim terminie i bezpośrednio stoi za naszym (i w konsekwencji Twoim) sukcesem.

Z sygnałów transakcyjnych możesz skorzystać w każdej chwili. Wystarczy, że dołączysz do grona naszych Klientów.

Chcesz wreszcie zacząć systematycznie zarabiać? Chętnie pomożemy.

EFIX Dom Maklerski S.A.
tel. +48 514 985 088
doradztwo@efixdm.pl
Dowiedz się więcej

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.