Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

02.03.2018

Już jest! Sieć społecznościowa inwestorów – Exeria network

Platforma transakcyjna to za mało

Praca na platformie transakcyjnej to analizowanie wykresów, składanie zleceń oczekujących i zawieranie transakcji. Siedzimy przed komputerem, tabletem, czy ściskamy w dłoni telefon klikając buy i sell. Naturalnie chcielibyśmy podzielić się swoimi wrażeniami ze znalezionej okazji inwestycyjnej, pochwalić sukcesem albo pożalić się na nietrafione zagranie. Zaglądamy na fora internetowe, szukamy grup traderskich na Facebooku, wysyłamy swoje wpisy na Twittera. A gdyby tak połączyć trading na platformie z siecią społecznościową?

Po sukcesie platformy przyszedł czas na sukces sieci społecznościowej

W 2016 roku twórcy Exerii (programu do tworzenia i uruchamiania strategii automatycznych) uczestniczyli w konkursie Benzinga Fintech Awards organizowanych co roku w Nowym Jorku. Spotkali się tam z ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli największych instytucji finansowych na świecie. Projekt Exeria (w 2016 roku składał się z 3 elementów – Arena, Exeria i exeria.com) zwyciężył w kategorii Finding Alpha (Pokonać rynek). Wygrana otworzyła drzwi do nowych możliwości, a twórcy Exerii – zmotywowani sukcesem – zaplanowali rozwój nowoczesnej platformy tradingowej. W bardzo krótkim czasie powstała wersja Exerii online. Obecnie użytkownik nie musi niczego instalować na swoim komputerze, a uruchomione strategie dokonują obliczeń i zawierają transakcje na serwerach umieszczonych w chmurze.

Teraz dodatkowym udogodnieniem, niespotykanym w żadnej innej platformie jest sieć społecznościowa. Użytkownicy Exerii mogą publikować własne posty, ale co najbardziej interesujące, mogą kopiować transakcje najbardziej skutecznych traderów i przesyłać między sobą gotowe strategie automatyczne. Działanie nowych funkcji dobrze oddaje poniższy film.

Jak dołączyć do społeczności Exerii?

Wystarczy stworzyć swój profil na exeria.com. W pierwszym widoku od razu zobaczymy najbardziej popularne wpisy z takich kanałów, jak Rynek Live. Znajomych odnajdziesz wpisując adres mailowy w wyszukiwarce. Możesz od razu obserwować danego użytkownika lub zaprosić go do swoich kontaktów.

Zapraszaj znajomych do sieci i dziel się swoimi pomysłami na trade

Jeśli Twój kontakt nie jest jeszcze zarejestrowany do sieci, po prostu wyślij mu zaproszenie.

Dołącz z nami do Exerii

Bardzo podoba nam się działanie i rozwój technologii Exerii. Znajdziesz tutaj również nasz profil.  Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów i komentowania. Jesteśmy również bardzo ciekawi Twoich pomysłów.

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (10 głosów, średnia: 4,20 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.