Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

11.04.2018

Polski rynek nieruchomości będzie miał nową gwiazdę?

Polski rynek nieruchomości będzie przyciągał coraz więcej inwestorów zagranicznych.

Na wschodzącą gwiazdę tego rynku wyrasta Łódź. Powodem są wysokie stopy zwrotu z takich inwestycji.

 

Projekty różnych nieruchomości powstających w Polsce prezentowano podczas międzynarodowych targów MIPIM w Cannes. – Polskie miasta wypadły bardzo ciekawie – mówi w rozmowie z MarketNews24 Kuba Karliński z firmy Magmillon.  – To już nie tylko Warszawa, a na wschodzącą gwiazdę wyrasta Łódź.

Należy spodziewać się coraz większego zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych. W znanych miastach europejskich stopy zwrotu z takich inwestycji to 1-3 proc. W Polsce są nawet 2-3 krotnie wyższe, choć przede wszystkim jest to zależne od trafnego wyboru lokalizacji.

Jakie inwestycje będą realizować zagraniczni inwestorzy? – Przede wszystkim biurowe, handlowe i hotelowe – ocenia K.Karliński.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.