11.04.2018

Polski rynek nieruchomości będzie miał nową gwiazdę?

Polski rynek nieruchomości będzie przyciągał coraz więcej inwestorów zagranicznych.

Na wschodzącą gwiazdę tego rynku wyrasta Łódź. Powodem są wysokie stopy zwrotu z takich inwestycji.

 

Projekty różnych nieruchomości powstających w Polsce prezentowano podczas międzynarodowych targów MIPIM w Cannes. – Polskie miasta wypadły bardzo ciekawie – mówi w rozmowie z MarketNews24 Kuba Karliński z firmy Magmillon.  – To już nie tylko Warszawa, a na wschodzącą gwiazdę wyrasta Łódź.

Należy spodziewać się coraz większego zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych. W znanych miastach europejskich stopy zwrotu z takich inwestycji to 1-3 proc. W Polsce są nawet 2-3 krotnie wyższe, choć przede wszystkim jest to zależne od trafnego wyboru lokalizacji.

Jakie inwestycje będą realizować zagraniczni inwestorzy? – Przede wszystkim biurowe, handlowe i hotelowe – ocenia K.Karliński.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Exeria

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.