Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

05.09.2018

Exeria – wszystko, czego trader potrzebuje – w jednym miejscu

Projekt Exeria rozwija się nieustannie od dwóch lat. Głównym motorem działań stała się wygrana w Benzina Fintech Awards w Nowym Jorku. Obecnie Exeria jest jedynym rozwiązaniem, które pozwala łączyć ze sobą trzy sfery związane z inwestowaniem – informacja, analiza i handel.

W poszukiwaniu inspiracji

Pierwszą funkcjonalnością Exerii widoczną zaraz po wejściu na stronę jest sieć społecznościowa inwestorów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki wyszukiwarce opartej na tagach szybko znajdziemy informacje o konkretnych instrumentach, czy tematach. Interesujesz się Forexem, kryptowalutami, czy spółkami z amerykańskiej giełdy? Sprawdź, co traderzy o nich piszą.

Wymieniaj się pomysłami

Masz pomysł na transakcję? Chcesz podzielić się swoją analizą wykresu? Exeria pozwala załączać do postów wykresy, gotowe zestawy wskaźników, strategie automatyczne, a nawet transakcję wraz ze zleceniami obronnymi. Komunikacja pomiędzy inwestorami weszła w Exerii na zupełnie nowy poziom. Strategię jednego z inwestorów możesz od razu przetestować i sprawdzić, jak zachowa się na innych instrumentach dosłownie w kilka sekund. Wystarczy przeciągnąć analizę czy zestaw wskaźników na wykres.

Inteligentny handel

Exeria pozwala na podłączenie rachunku inwestycyjnego i korzystanie ze znalezionych analiz, wykresów, czy strategi od razu. Połączenie funkcjonalności środowiska Exerii z możliwościami transakcyjnymi pozwala na zdobycie ogromnej przewagi na rynku. To właśnie w kategorii Finding Alpha (w wolnym tłumaczeniu Pokonać rynek) Exeria wyróżniła się i została wybrana na zwycięzcę spośród dziesiątek innowacyjnych rozwiązań z całego świata.

Sprawdź, jak zmieni się Twój trading z Exerią.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (5 głosów, średnia: 4,60 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.