Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

13.09.2018

Exeria – proste narzędzie do tworzenia wyjątkowych strategii

Exeria – proste narzędzie do tworzenia wyjątkowych strategii

 

Innowacyjna technologia Robo – Advisory

Komponent Robo – Advisory umożliwia automatyczne wykorzystanie rekomenadcji natychmiast po ich opublikowaniu. Profesjonalni eksperci prowadzą swój modelowy portfel z rekomendowanymi zleceniami, które w ciągu milisekund po opublikowaniu są relaizowane na rachunkach ich klientów. Robo – Advisory pozwala wyeliminować jedną z zasadniczych wad klasycznych rekomendacji jaką jest strata czasu. Odwidź Exerię i poznaj zalety automatycznego realizowania zleceń.

 

Budowa strategii automatycznej w Exerii

Exeria to platforma, w której w prosty i intuicyjny sposób przygotujesz własne strategie automatyczne. Przygotowane na platformie strategie Cross, Exceed, Greater Less i Rebound sprawdzą się w budowie prostych robotów, czy w testach wskaźników na danych historycznych. Stanowią również podstawę do tworzenia i badania znacznie bardziej zaawansowanych zależności.

 

 

Teraz Twoja kolej. Dokonuj transakcji i zarządzaj zleceniami w Exerii

Dowiedz się więcej o możliwościach Exerii odwiedzając stronę exeria.com lub skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na exeria@exeria.com

 

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.