Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

25.09.2018

Exeria – wspólne miejsce dla inwestorów

Exeria – wspólne miejsce dla inwestorów

 

Exeria to unikalny serwis dla inwestorów. Dzięki tworzonej sieci społecznościowej oraz webowej platformie transakcyjnej użytkownicy serwisu mają natychmiastowy dostęp do automatycznych analiz, sygnałów, skanerów, strategii i portfeli algorytmicznych.

 

Nasza misja

Exeria to wspólne miejsce inwestorów, w którym wymieniamy się informacjami i pomysłami oraz korzystamy z najnowocześniejszych technologii i automatycznych strategii żeby realizować zyskowne transakcje giełdowe

 

Partnerstwo z Exerią

Technologie wykorzystywane przez Exerię znajdują swoje zastosowanie w czołowych instytucjach finansowych i domach maklerskich z całego świata. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz wykorzystać Exerię do świadczenia swoich usług doradczych, usług zarządzania, chcesz dać swoim klientom unikalne narzędzie do zawierania transakcji lub po prostu chcesz zdobywać więcej.

 

 

Dołącz do nas. Razem możemy inwestować lepiej.

exeria.com

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

Zapisz się na webinar

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.