Zapisz się na webinar
Zapisz się na webinar

02.10.2018

Exeria – technologia kusząca funkcjonalnością

Exeria – technologia kusząca funkcjonalnością

 

Dla instytucji finansowych

Technologia, którą użytkownicy pokochają oznacza więcej klientów dla Ciebie. Oferujemy przyjazną, intuicyjną w użytkowaniu i doskonałą technologię, ciągle sprawdzając jej praktyczność pod kątem użytkownika. Funkcjonalność naszych technologii rozszerzamy o cloud computing, handel algorytmiczny oraz możliwość współpracy i tworzenia społeczności.

Dla doradców i ekspertów

Jako doradca i ekspert inspirujesz swoich klientów do podejmowania działań na rynku. Informacje są dzisiaj na wagę złota, dlatego dajemy Ci rozwiązania dzięki którym możesz budować społeczność swoich klientów, zamieszczać analizy i rekomendacje wprost na wykresach, dzielić się sygnałami transakcyjnymi i przygotowywać innowacyjne szkolenia.

Dla portali i stron

Rozszerz swój portal o wyjątkowe narzędzia. Dostarcz swoim użytkownikom unikalne sposoby analizowania rynków oraz przeglądania dostarczanych treści wprost na wykresach. Daj swoim stronom moc przyciągania nowych użytkowników, niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

 

 

Dołącz do nas. Razem możemy inwestować lepiej.

Exeria.com

 

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.