Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

11.10.2018

Szablony wykresów w Exeria.com

Exeria to wyjątkowy serwis dla inwestorów. Tym co wyróżnia platformę transakcyjną Exeria są unikalne możliwości związane z budowaniem własnych strategii automatycznych. Strategię można uruchomić jednym kliknięciem, a stworzenie i testowanie samodzielnie przygotowanych robotów inwestycyjnych nie wymaga posiadania umiejętności programowania.

 

Wykresy w platformie Exeria to nie tylko narzędzia analizy technicznej i wskaźniki. Analizę danego instrumentu Użytkownicy zapisują w Bibliotece. W Bibliotece znajdują się też Do analizy instrumentów można skorzystać z gotowych szablonów. Użytkownicy mają także możliwość dzielenia się wykresami, szablonami, a także mogą wysyłać i pobierać wykresy w formie postu.

Wszystkie gotowe rozwiązania dostępne są w Bibliotece platformy Exeria. Przeglądając Bibliotekę można znaleźć wiele gotowych szablonów i dodać je do swojego wykresu.

 

 

Użytkownicy mają do swojej dyspozycji wiele gotowych rozwiązań tworzonych przez profesjonalistów oraz ekspertów. Każdy z przechowywanych w bibliotece szablonów jest przystępnie opisany.

 

 

Zarówno narzędzia graficzne jak i wskaźniki, mogą zostać wykorzystane do budowy strategii automatycznej jako jeden z wielu lub jedyny składnik procesu decyzyjnego.

 

 

Dla ułatwienia pracy z wykresem każde z dostępnych w Exerii narzędzi jest opisane w prosty sposób. Możliwe jest podanie własnych ustawień. Unikalną funkcją Exerii jest możliwość użycia dowolnej serii danych jako danych wejściowych do obliczeń wskaźników. Użytkownik może na przykład narysować własną średnią ze wskaźnika RSI, albo użyć cen otwarcia zamiast cen zamknięcia jako danych wejściowych do wskaźnika MACD.

 

 

Testuj swoje narzędzia na wielu instrumentach

 

Czas spędzony nad budową wykresu nie będzie zmarnowany. Zbudowaną samodzielnie strategię można zapisać jako szablon i przetestować także na innych instrumentach. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i eksportować utworzony przez siebie wykres do panelu Moje wykresy.

 

 

W takcie eksportu pojawi się możliwość nadania nazwy oraz opisu do szablonu.

 

 

Wystarczy przeciągnąć zapisaną strategię z „Moje strategie” na wykres.

 

 

W taki sposób można szybko i sprawdzić, czy dane założenie sprawdza się na innych rynkach. Pozwala tez obserwować zachowanie wielu instrumentów równocześnie.

 

 

Twoje konto, Twoje rozwiązanie i Twoja platforma transakcyjna Exeria.com

 

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.