Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

26.10.2018

Publikowanie postów na Exeria Network

Publikowanie postów na Exeria Network

 

Exeria to sieć społecznościowa inwestorów, w której wykorzystujemy najnowsze technologie, handel algorytmiczny i obliczenia w chmurze, aby wyszukiwać i dzielić się informacjami, analizami, sygnałami i zleceniami, korzystając z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego.

 

Użytkownicy będący częścią naszej społeczności mają możliwość publikowania postów dzieląc się swoimi pomysłami inwestycyjnymi oraz gotowymi strategiami. Exeria Network to także możliwość nawiązania kontaktów, czy obserwowania ruchów profesjonalnych inwestorów. W naszej sieci społecznościowej znajdziesz całe portfele i strategie. Traderzy dzielą się swoimi szablonami ułatwiając wyszukiwania sygnałów transakcyjnych.

 

Samodzielnie analizuj i dziel się swoimi pomysłami inwestycyjnymi. W naszej sieci społecznościowej Exeria Network możesz publikować swoje przemyślenia, linki, grafiki, nagrania a nawet opracowane przez siebie wykresy.

 

Na stronie głównej platformy Exeria wyświetla się Tablica sieci społecznościowej Exeria Network, na której widoczne są ostatnie posty użytkowników publicznych dzielących się swoimi pomysłami ze wszystkimi użytkownikami naszej platformy transakcyjnej.

 

 

W celu przeglądania postów opublikowanych przez konkretnego użytkownika należy wpisać w polu „szukaj…” nazwę wybranego użytkownika lub bezpośrednio kliknąć  w nazwę nad opublikowanym przez tego użytkownika postem.

 

 

Każdy post daje pozostałym możliwość reakcji. Polub, skomentuj lub udostępnij na swojej tablicy.

 

Publikowanie własnych pomysłów

 

Samodzielnie analizujesz wykresy? Podziel się analizą ze społecznością Exerii. Opublikuj opracowany przez Ciebie wykres, grafikę, nagranie, przemyślenia. Buduj swoją siec znajomości oraz obserwujących.

Możesz obserwować innych użytkowników, którzy udostępniają posty publicznie. Kiedy zostaniecie znajomymi, zobaczysz wszystkie posty – także te publikowane prywatnie.

 

 

Aby zamieścić opracowanego przez siebie posta należy kliknąć w plusik znajdujący się po prawej stronie powyżej okienka „szukaj…”. Następnie wystarczy wpisać tytuł i treść którą chce się opublikować i kliknąć na strzałkę w prawym dolnym rogu okienka postu.

W celu dodania do swojego posta wykresu, wskaźnika bądź szablonu wystarczy wybrać opcję „Dodaj załącznik”, gdzie z przygotowanej listy wybrać można interesujący nas komponent.

 

Załączanie wykresu do posta

 

 

By móc opublikować opracowany przez nas wykres należy zwrócić uwagę na funkcje wykresu zamieszczone w dolnym prawym rogu pod wykresem.  Wybierając komponent „Udostępnij” istnieje możliwość zamieszczenia postu z opracowanym przez nas gotowym wykresem.

 

 

Tak jak w innych postach, każdy post z wykresem ma również możliwość dodania Tytułu oraz Treści.

 

 

Każdy post udostępniony przez użytkownika pojawia się natychmiast na stronie głównej platformy inwestycyjnej Exeria.com  w zakładce Exeria Network. Jeśli post oznaczony był jako „publiczny” będzie się on wyświetlał wszystkim użytkownikom sieci społecznościowej inwestorów.  Jeśli natomiast chcieliśmy podzielić się swoimi pomysłami i opracowaniami tylko z siecią naszych znajomych wystarczy oznaczyć post jako „prywatny”. Zostanie on wtedy opublikowany na tablicy sieci społecznościowej i widoczny będzie jedynie dla naszych znajomych.

 

 

Dołącz do naszej społeczności. Wejdź na stronę Exeria.com i zarejestruj się już teraz.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz mail z linkiem aktywującym Twoje konto.

 

 

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.