Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

05.02.2019

Nuda na rynku? Mamy na to sposób

Nuda na rynku…

Czekasz na wybicie z konsolidacji? Masz wrażenie, że cena kurczowo trzyma się jednego poziomu i nie może zdecydować się na konkretny ruch w górę lub w dół? W takich warunkach ciężko liczyć na duże zyski. Spektakularne wybicia są zazwyczaj następstem ogłoszonych danych makro. Odczyty danych, szczególnie tych kluczowych nie pojawiają się codziennie.

Przykładowa konsolidacja na USD/JPY potrafi trwać dwa tygodnie. Aktywni inwestorzy, których głównym źródłem dochodu jest trading nie mogą pozwolić sobie na tak długie przestoje.

Źródło: exeria.com

Jak inwestować w czasie niskiej zmienności i braku perspektyw na wystąpienie czynników zmieniających ruch ceny waloru?

Wypróbuj strategii automatycznych na każdą okazję

Już w czwartek 07.02.2019  o godz. 18.00 EFIX Dom Maklerski organizuje webinar, na którym Błażej Nowakowski przedstawi strategię automatyczną HI-LO Hedge. Jej budowa została oparta na zależnościach pomiędzy najwyższą i najniższą ceną, do których dodano średnią EMA.

Strategia HI-LO Hedge wraz z linią kapitału (EUR/USD 1H), Źródło: exeria.com

Jak dokładnie wygląda budowa strategii i kiedy osiąga najlepsze rezultaty? Tego dowiecie się, biorąc udział w bezpłatnym webinarze.

Zapisz się już teraz!

Webinar: Na rynkach nuda? Poznaj strategię sprawdzającą się w konsolidacji. Czwartek, 07.02. godz. 18.00 

 

 

 

 

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.