Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

07.02.2019

Dlaczego przedłuża się cenowy chaos dotyczący energii elektrycznej

Wiele gospodarstw domowych i firm nie dostało nowych taryf na 2019 r.

Chaos cenowy przedłuża się. Brakuje rozporządzenia do ustawy.

Teoretycznie ceny nie powinny wzrosnąć, ale czy tak będzie?

– Brakuje rozporządzenia do ustawy z 28 grudnia – mówi w rozmowie z MarketNews24 Bartłomiej Derski, ekspert WysokieNapiecie.pl.

Ministerstwo Energii nie przesłało takiego rozporządzenia. Ma z tym problemy związane nie tylko ze stanowiskiem UE. Ustawa została przygotowana w pośpiechu i zawiera wiele błędów.

Oceń artykuł:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (Brak ocen)
Loading...

Zapisz się na webinar

Zobacz także:
Zobacz wszystkie

Notowania

EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kalendarium

Zobacz więcej »

Statystyki sesji / mapa nastrojów

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.