Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

Kontakt

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące działania serwisu Ticker.pl prosimy zgłaszać na adres:

biuro@ticker.pl

Interesujesz się ekonomią, finansami lub dziennikarstwem? A może pasjonujesz się giełdą i inwestycjami kapitałowymi? Dajemy Tobie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i pomysłów na łamach profesjonalnego portalu dla inwestorów giełdowych! U nas możesz zdobyć cenne doświadczenie w renomowanej firmie, od lat związanej z inwestycjami na rynkach całego świata!

Być może właśnie Ty będziesz miał okazję pracować z najlepszymi analitykami i dziennikarzami z branży finansowej!

Zapraszamy osoby zainteresowane praktykami lub pisaniem artykułów.

Skontaktuj się z nami i nie przegap tej szansy.

Kontakt: biuro@ticker.pl

 

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.