O nas

Ticker.pl jest opiniotwórczym portalem ekonomiczno-biznesowym, w którym poruszana jest bardzo szeroka tematyka ze świata finansów. Czytelnicy znajdują na portalu zaawansowane analizy rynków walutowych, towarowych i akcyjnych. Szczególna uwaga poświęcona jest analizie technicznej najważniejszych par walutowych, indeksów czy surowców. Szeroko komentowane są wydarzenia z krajowego rynku akcji na poziomie samych spółek jak i całego rynku.

Nasz portal współpracuje z wieloma cenionymi ekonomistami z kraju jak i zagranicy. Na naszych łamach znajdą Państwo autorów z pierwszych stron gazet m.in. Tomasz Gessner, Tomasz Marek czy Piotr Kuczyński.

Specjalnie dla czytelników udostępniamy notowania kilku tysięcy instrumentów finansowych wraz z zaawansowanymi wykresami stworzonymi w technologii HTML5.

Ticker.pl posiada jedną z największych w Polsce bazę wiedzy finansowej, przeznaczonej dla początkującego jak i bardziej zaawansowanego czytelnika.

Jesteśmy aktywnie obecni w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Google+), gdzie podejmujemy polemikę z innymi uczestnikami rynku.

Użytkownicy znajdą na naszych łamach sporą ilość materiałów lifestylowych takich jak: sondy, quizy czy publikacje w dziale „Po Sesji”.

WIG na koniec 2017 roku wyniesie: