Zapisz się na webinar
EFIX Global - Inteligentne Rekomendacje Inwestycyjne

O nas

Ticker.pl jest opiniotwórczym portalem ekonomiczno-biznesowym, w którym poruszana jest bardzo szeroka tematyka ze świata finansów. Czytelnicy znajdują na portalu zaawansowane analizy rynków walutowych, towarowych i akcyjnych. Szczególna uwaga poświęcona jest analizie technicznej najważniejszych par walutowych, indeksów czy surowców. Szeroko komentowane są wydarzenia z krajowego rynku akcji na poziomie samych spółek jak i całego rynku.

Nasz portal współpracuje z wieloma cenionymi ekonomistami z kraju jak i zagranicy. Na naszych łamach znajdą Państwo autorów z pierwszych stron gazet m.in. Tomasz Gessner, Tomasz Marek czy Piotr Kuczyński.

Specjalnie dla czytelników udostępniamy notowania kilku tysięcy instrumentów finansowych wraz z zaawansowanymi wykresami stworzonymi w technologii HTML5.

Ticker.pl posiada jedną z największych w Polsce bazę wiedzy finansowej, przeznaczonej dla początkującego jak i bardziej zaawansowanego czytelnika.

Jesteśmy aktywnie obecni w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Google+), gdzie podejmujemy polemikę z innymi uczestnikami rynku.

Użytkownicy znajdą na naszych łamach sporą ilość materiałów lifestylowych takich jak: sondy, quizy czy publikacje w dziale „Po Sesji”.

Kto czyta, nie traci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowa 35, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie...

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.